Valentýn = příležitost ke změně

Cože?
Ne. Nemám na mysli ke změně partnera, ale ke změně dekorace v našem domově. 🙂
Vánoce jsou už pryč a jaro je ještě daleko. Tak se svátek Sv. Valentýna stává příležitostí ke změně dekorace ve Vašem bytu či domu.

Většina žen ráda krášlí svoje bydlení proto, aby zútulnila a zpříjemnila prostor nejen sobě, ale i svým blízkým. A i přesto, že Valentýn není českým svátkem, je to příležitost osvěžit náš prostor a přitáhnout tak novou svěží energii do naší blízkosti. Nemusí to však být dekorace pouze na jeden den.

Vždyť láska je potřebná v našem životě co nejvíce, tak toho pojďme využít.
Je mnoho způsobů jak si zútulnit prostor kolem nás a mnohdy k tomu stačí maličkosti.
Například jako zápich do květináče. Květinářství nám nabízí krásně barevné květiny v květináčcích, které stačí jen lehce dozdobit.

Valentýn

Pro ty, co mají chuť na výraznější dekoraci jsem připravila video návod na věnec z organzy. Jednoduchý způsob, který udělá pěknou parádu i při jiných příležitostech.

12

Věnec doplněný srdíčkem z filcu můžeme použít nyní jako Valentýnskou dekoraci. V zimě stačí srdíčko vyměnit za vánoční motiv a poslouží i jako adventní věnec na dveře.

No a pro ty, co Valentýna slaví, je tu ukázka skládaného přáníčka, které je zároveň i netradiční dekorací. Návod na jeho výrobu připravuji a můžete se na něj těšit již na jaře.

Valentýn 2
Namítáte, že je to pozdě? Na Valentýna sice ano, ale stačí srdíčka vyměnit za květiny, či jiné téma a máte variantu na všechny roční období či slavností příležitosti.

Přeji Vám krásný a tvořivý relax nejen na Valentýna.

A pokud nechcete propásnout další tvořivé návody stáhněte si e-book zdarma „SMS už není IN, buďte jedineční!“ a žádný návod Vám už neunikne. 🙂

Napište mi do komentářů, jaké dekorace na Valentýna vytváříte vy?

 

Jitka Rakušanová
Mou vášní je ruční tvoření. Již několik let vyrábím bižuterii a tvořím nejen z papíru. Inspiruji ženy, jak si odpočinout tvořením jednoduše, s radostí a z běžně dostupných materiálů. Moje motto je: „Tvořím od srdce k srdci“. O mé cestě od nestíhání až k plnění snů si přečtěte zde>>
Komentáře
  • SMS už není IN, buďte jedineční!

    Odhalte 5 DŮVODŮ PROČ ZAČÍT vyrábět vlastnoruční papírové přání s fotonávodem jak na to.

  • Rubriky
  • Nejnovější příspěvky